📢 We are moving on: Top–ArmyShop is changing its name to Rigad! I want to read more

Správná péče o obuv je stejně důležitá jako samotný výběr. Boty by měly být prodyšné a splňovat další kritéria. Jak se tedy o boty co nejlépe starat a co k tomu musíme udělat?

Ošklivé zablácené boty, popraskaná, poškozená kůže a vlastnosti jsou pryč. Tak by to mohlo vypadat, kdybychom nedbali na péči o boty. Kdo si myslí, že boty nepotřebují péči, mýlí se . Boty jsou jako my, také je třeba je prát, čistit, mazat atd. Pokud se o kůži nestaráme, popraská a ztratí své vlastnosti. Podobné je to s textiliemi – i ty je potřeba vyčistit. Jak se tedy o naše boty starat? Pojďme to zjistit. 

Čisté boty, zdravé boty

Vždy, když se vrátíme z výletu domů, měli bychom se nejprve umýt a poté se starat o boty.  Nejprve bychom je měli vysušit, aby nepopraskaly. Poté je očistěte a vydrhněte kartáčem, abyste odstranili nečistoty. Ač se to může zdát nesmyslné, kamínky v podrážkách nejsou žádanou záležitostí. O koženou obuv a textilní je evidentně jiná péče. Kožené boty jsou skvělé pro své přirozené vlastnosti. Vosk je vše, co potřebujeme. Včelí vosk?   Ano, věřte nebo ne, vosk udržuje kožené boty dobře a trvanlivě. Po nanesení ho stačí celé boty přeleštit. U textilií používáme impregnaci , která má podobné vlastnosti - zabraňuje vnikání vody. 

Co zde najdu?

Tato sekce byla vytvořena právě pro péči o obuv. Najdete zde všechny druhy vosků, čistící sady, krémy a impregnace. Dalším doplňkem by určitě byly tkaničky. Mohou se poškodit a je třeba je čas od času vyměnit. Pravdou je, že udržování bot v čistotě prodlužuje jejich životnost. 

View product filter
Play video:View product detail
97% of goods in stock
Money back guarantee
Brick-and-mortar stores
Filter
Availability
Price
Colour
Size
Brand
Weight
kg kg
Volume
l l
Material